13 Şubat 2013 Çarşamba

JANG KEUN SUK


               Güney Koreli 1987 li aktör,şarkıcı ve dansçımız Jang Geun Suk. Kısaca Sukkiemiz. Ve nam- ı diğer Asya Prensimiz. Bol bol fotoğraf ekledim dizilerini filmlerini izlemeyenler varsa ne kaçırdıklarını görsünler diye :) Dizileri,şarkıları,dansları ve eğlence anlayışıyla benim dünyama gerçek anlamda renk kattı. Kore dizilerini izlemeye başlayalı birkaç ay oldu ve tüm Oppalar arasında Sukkiemiz 1 numara :)
               En beğendiğim dizisi You Are Beautiful. Başrolü Park Shin Hye ile paylaşıyor. Şimdiye kadar diziyi 3 kez izledim. Sukkiemizin en eğlenceli dizisi.
               2. olarak Love Rain dizisi gerçekten çok romantik bir dizi. Mary Stay Out All Night  dizisi de başroldeki bayan karakteri beğenmememe rağmen yine eğlenceli bir diziydi. Bethooven Virüs adlı dizisi de Sukkiemizin daha genç hali,diğer dizileri kadar eğlenceli olmasa da klasik müziğin tadını almak için izlenebilecek bir dizi.Şimdilik Asya Prensi olan Sukkiemizin hayali Dünya Prensi olmak. Ben de inanıyorum ki bir gün onun bu tatlı gülüşünü Dünyadaki herkes görecek. Ve 2013 te Türkiye ye gelmesini dört gözle bekliyoruz.

1 yorum:

büro mobilyaları dedi ki...

Güzel bir paylaşım olmuş.Teşekkürler.